İspanyol Basını: Ibrahimovic Çin Yolunda

İSPANYOL BASINI: IBRAHİMOVİC ÇİN YOLUNDA

İspanyol basınından AS, İsveçli golcü Zlatan Ibrahimovic'in sezon sonunda Çin'e transfer olma ihtimalinin yüksek olduğunu yazdı.

Sporvadisi.com
Galatasaray'da Tudor Şoku!
Beşiktaş'ta Olympiakos Mesaisi Sürüyor
İspanyol Basını: Ibrahimovic Çin Yolunda 6 saat önce
İspanyol basınından AS, İsveçli golcü Zlatan Ibrahimovic'in sezon sonunda Çin'e transfer olma ihtimalinin yüksek olduğunu yazdı.


İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Manchester United'da forma giyen Zlatan İbrahimovic ile ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

İsveçli yıldızın sezon sonunda Çin'e transfer olma ihtimali olduğu ifade edildi.

Özellikle alacağı yıllık ücretinin (14.2 milyon pound) Ada'dakinden çok daha yüksek olacağı ihtimalinin ardından Zlatan'ın da kariyerine Çin'de devam etmeyi düşündüğü dile getirildi.

MOURINHO: ZLATAN'A YALVARMAM

Ajansspor'un haberine göre; Jose Mourinho, geçtiğimiz günlerde golcü futbolcunun takımdan ayrılıp ayrılmayacağı sorusuna, Zlatan'a yalvarmam. Ama taraftarlar evine gidip onu ikna etmeye çalışabilirler." yanıtını vermişti.

Normal şartlarda Zlatan İbrahimovic'in sözleşmesi 30 Haziran 2017 tarihinde bitiyor. 35 yaşındaki golcü futbolcu oynadığı 39 maçta 26 gol atıp 6 asist yaptı. Manchester United ise Premier Lig'de 49 puanla 6. sırada bulunuyor.