Şenol Güneş Quaresma ile Görüştü: Hırsını Olympiakos Maçında Göster

ŞENOL GÜNEŞ QUARESMA İLE GÖRÜŞTÜ: HIRSINI OLYMPİAKOS MAÇINDA GÖSTER

Şenol Güneş, Rizespor maçında oyundan çıkarken sergilediği tavırlar yüzünden eleştirilen Quaresma ile görüştü ve 'Oyunda kalmak istiyorsun, hırsını Olympiakos maçında görmek istiyorum.' dedi.

Beşiktaş'ta gündem Avrupa Ligi. Son 16 turunda Perşembe günü deplasmanda Olimpiyakos'a konuk olacak siyah beyazlılar, avantajlı bir skorla dönerek turu geçmeye çalışacak.

GÜNEŞ, RİZE MAÇINI BEĞENMEDİ

Geçtiğimiz hafta sonunda oynanan Çaykur Rizespor maçında ortaya konan futboldan memnun olmayan teknik direktör Şenol Güneş, oyuncularla konuşarak Olimpiyakos maçının önemini anlatıyor.

VİDEOLARLA RAKİBİ EZBERLETİYOR

Teknik ekibine rakibin detaylı bir analizini yaptıran Şenol Güneş, görüntülü analizlerle de futbolculara rakibini ezberletecek. Özellikle defansif kurgunun önemini anlatan Güneş, orta sahanın iki yönlü oynamasının çok önemli olduğunu vurguluyor.

2 haftadır galip gelen takımı bozmayan Güneş, Olimpiyakos maçında da büyük bir değişiklik yapmayacak.

Defansta Tosic ve orta sahada Tolgay Arslan'ın oynama ihtimalinin olduğu, son kararın ise maçtan önce yapılacak son antrenmanda verileceği öğrenildi.

"HIRSINI OLYMPİAKOS MAÇINDA GÖRMEK İSTİYORUM"

Öte yandan deneyimli çalıştırıcının Quaresma ile bir görüşme yaptığı "Her maçta oyunda kalmak istediğini biliyorum. Ancak bu tarz değişiklikler futbolun içinde var. Hırsını Olimpiyakos maçında da görmek istiyorum" dediği öğrenildi.

Beşiktaş yönetiminin de, Şenol Güneş'ten Quaresma'nın oyundan çıkarken yaptığı tepki ile alakalı bir rapor istediği gelen bilgiler arasında.

(Beinsports)